Похило-скероване буріння

Сервіс з похило-скерованого та горизонтального буріння свердловин

Компанія ТОВ «ДЕНІМЕКС ЮКРЕЙН» надає послуги з Похило-Скерованого Буріння, за допомогою телеметричної системи MWD із гідравлічним каналом зв’язку виробництва північноамериканської компанії COMPASS DIRECTIONAL GUIDANCE INC. Телеметрична Система за необхідності оснащується гамма-модулем.

ТОВ «Денімекс Юкрейн» є офіційним представником  COMPASS DIRECTIONAL GUIDANCE INC в Україні.

Компнія Денімекс, якісно розвинула один із найзатребуваніших та найактуальніших сервісів в нафтогазовидобувній промисловості України це похило-скероване буріння та буріння бокових горизонтальних свердловин.

При наданні Послуг з похилоскерованого буріння, викориcтовується телеметричне обладнання всесвітньовідомої компанії COMPASS DIRECTIONAL GUIDANCE, ГВД та Яси, Немагнітне ОБТ компанії DRILLING TOOLS INTERNATIONAL (США) виробництва компанії Tianhe Oil Group.

Широка лінійка типорозмірів Немагнітних ОБТ, дозволяє проводити буріння похило-скерованих ділянок свердловин у різних діапазонах від 444,5 до 149 мм, а робочий температурний діапазон телеметричної системи, дозволяє виконувати роботи на глибинах більше 5000м.

Для Буріння Бокових стволів та горизонтальних ділянок, компанія використовує телеметричні системи малого діаметру SLIM HALL, компанії COMPASS DIRECTIONAL GUIDANCE INC.

Наша команда інженерів з похило-скерованого буріння, пройшла вишкіл у всесвітньо відомих компаніях таких як Шлюмберже, Халібуртон, Бейкер Хьюз.

Інженери – телеметристи, котрі працюють із телеметричним обладнанням пройшли спеціалізоване навчання, та сертифіковані компанією COMPASS DIRECTIONAL GUIDANCE.

Також ми маємо сертифіковану лабораторію для ремонту та обслуговування елементів телеметричних систем виробництва COMPASS DIRECTIONAL GUIDANCE INC


Працівники компанії пройшли відповідне навчання , та сертифікацію в компанії COMPASS