Бурові Долота

Технологія долот CounterForceTM PDC

Нестримні бічні сили, особливо в високошвидкісних направлених свердловинах, створюють надмірну вібрацію, яка в кращому випадку зменьшує оптимальну ефективність буріння, але, що ще гірше, може достроково знищити високоякісне бурове долото. CounterForce ™ Ulterra дає новий сенс для новаторської технології PDC з унікальною конфігурацією різака, що мінімізує крутний момент та вібрацію, забезпечуючи неперевершену бічну стійкість, більшу проходку на долото та економічно вигідні показники буріння.

Патент CounterForce є справжнім покращенням в дизайні PDC долот. На відміну від звичайних PDC-долот, технологія CounterForce використовує нову орієнтацію ріжучого пристрою, де різаки працюють разом, змушуючи породу ломатися, щоб захопити її в дренажний отвір, надаючи їй тягу та стабільність, необхідну у випадку руйнівного та ефективного ламання від бічних вібрацій. CounterForce використовує бічні сили, перенаправляючи їх із з'єднувального отвору в пласт, де вони працюють у ваших інтересах, що дозволяє розламувати породу та видаляти її з отвору набагато ефективніше. Ексклюзивне розташування кута різця дає надійне долото, який зрізує породу і залишається більш гострим, довшим, забезпечуючи більш високі рівні проникнення, заощаджуючи витрати.

Результати сотень свердловин, що складаються з отворів довжиною понад один мільйон футів, підтверджують цінність долот CounterForce PDC, що послідовно зменьшують проблеми крутного моменту і вібрації, поліпшують управління напрямком і показують низький знос. В багатьох застосуваннях CounterForce регулярно забезпечує виняткові швидкості буріння, до 50% швидше, ніж найкращий інструмент, економлячи операторам десятки тисяч доларів і стільки ж, скільки повний день буріння.

Після кожного успішного буріння, CounterForce - ще одна причина, по якій ви можете розраховувати на Ulterra - провідного новатора PDC в галузі.

Переваги COUNTERFORCE

 • забезпечує високу швидкість проникнення
 • забезпечує більшу проходку на долото
 • використовує вібрацію низу бурильної колони для руйнування породи
 • знижує коливання долота
 • потребує меньше енергії для руйнування породи
 • підвищує ефективність буріння
 • забезпечує високу якість свердловини
 • плавний контроль над інструментом
 • зменьшує час буріння
 • найнижча ціна за фут
Звичайна конфігурація
Конфігурація CounterForce

Технологія CounterForce, що захищається патентом, є справжнім наступним кроком у дизайні долт PDC. Серце CounterForce - нова орієнтація різця, що максимізує руйнування породи та загальну ефективність буріння за допомогою безлічі механізмів.

Нова орієнтація різця використовує бічні вібрації, щоб допомогти руйнуванню гірських порід. На відміну від звичайної орієнтації різця, коли бічна енергія витрачає енергію, орієнтація різця CounterForce збільшує механічну питому енергію шляхом демпфування вібрації та перенаправлення сил назад у гірську породу. Знос різця, спричинений вібрацією долота, зменшується, що дозволяє, долоту пробурювати більше отворів при більш високій середній швидкості проникнення.

Власне орієнтування різця вимагає меншої енергії для буріння нових отворів. CounterForce різці працюють разом і синергічно беруть участь в роботі. Індивідуальні механізми руйнування ріжучого інструменту спрямовані один проти одного, оптимізуючи поширення тріщин і вимагаючи меньше енергії руйнування породи.

Звичайна конфігурація
Конфігурація CounterForce

CounterForce дає вам той самий обсяг алмазу, але з нижчим, чіткішим співвідношенням сторін.

Різці, спрямовані на більш ефективне формування уламків і підтримують руйнування в потоці

На відміну від звичайних плоских профілів, де різці різко зрізали пласт, ріжучі елементи CounterForce розташувані під таким кутом, щоб вони більш ефективно і різко прорізали гірську породу. Це призводить до зниження реактивного моменту і поліпшеної стабільності для кращого контролю за положенням відхилювача в ході буріння та якості свердловини. Кутові різці також більш ефективно видаляють породу, направляючи просвердлені тверді частинки безпосередньо в гідравлічний канал для підвищення шидкості видалення породи. Покращений гідравлічний і більш ефективний ріжучий механізм переводиться в більш високу швидкість проникнення.

Звичайна конфігурація
Конфігурація CounterForce

Механічна питома енергія

Механічна питома енергія (MSE) є загальною мірою того, наскільки ефективно енергія - головним чином обертальний момент - використовується для буріння свердловини. Низьке значення MSE означає, що для досягнення певної швидості проникнення (ROP) потрібен менший крутний момент.

В одному і тому ж регіоні Південного Техасу бурові долота CounterForce показують значно нижчий рівень MSE і, отже, менше енергії, витрачається даремно на вібрацію. Для всіх свердловин прогону конструкція Counterforce пробурила більш ефективно і показала значно більшу середню швидкість проникнення для того ж самого навантаження на бур і крутного моменту.

Продуктивність COUNTERFORCE

Дослідження Eagle Ford

Дослідження Eagle Ford на основі 1085 свердловин з загальною дожиою 5,081,770 футів, Ulterra’s CounterForce показали наступні результати продуктивності:

 • У відповідних регіонах
 • Для кожного клієнта
 • На кожній установці